home Praktické rady a nápady Opravte své brýle pomocí pasty, která vás zbaví i škrábanců

Opravte své brýle pomocí pasty, která vás zbaví i škrábanců

Víte, co trápí lidi s brýlemi nejvíce? Škrábance na skle a otisky prstů. Skleněné čočky se snadno znečistí a poškrábou navzdory své odolnosti. To je důvod, proč musíte své brýle čistit pravidelní. Víte však jaká je nejlepší metoda?

Čištění pomocí vody je poněkud chaotické a časově náročné. Naštěstí máme pro vás několik jednoduchých metod, které umožní vaše brýle mít za každých okolností jako nové.

Prášek do pečiva

Smíchejte trochu jedlé sody s vodou, až dostanete pastu. Pak jej aplikujete na své brýle a jemně vmasírujte krouživými pohyby. Opláchněte studenou vodou a máte hotovo. Vaše brýle budou vypadat, jako nové.

Zubní pasta

Je také skvělým způsobem, jak odstranit škrábance a nečistotu z vašich brýlí. Dejte malou vrstvu na čočku a třete s kouskem bavlny krouživými pohyby. Poté si opláchněte brýle pod tekoucí vodou.

Další způsob, jak si vyčistit své brýle

Pokud potřebujete vyleštit poškrábané brýle, dejte na ně zubní pastu. Nejlépe na obou stranách čočky. Poté důkladně rozetřete pasu ubrouskem po celé ploše brýlí a třete pastu krouživým pohybem. Tímto způsobem vyleštíte své brýle. Nakonec omyjte studenou vodou a vysušte papírovým ubrouskem.


Zdroj: PASS THIS ON THE LENSES OF YOUR GLASSES AND REMOVE ALL THE SCRATCHES

NEPŘEHLÉDNĚTE

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

>