home Praktické rady a nápady 7 tipů, jak vás jedlá soda udělá atraktivnějšími a krásnějšími již za pár minut

7 tipů, jak vás jedlá soda udělá atraktivnějšími a krásnějšími již za pár minut

Není pochyb o tom, že jedlá soda je široce používána v domácnosti, jako přípravek do kuchyně nebo na úklid. Jedlá soda je velmi účinná pro čištění a odstranění zápachu.

Díky ní, udržíte váš domov čistý a příjemně voňavý. Jedlá soda je však skvělá i pro péči o vlasy, pokožku a spousty dalších věcí.
V tomto článku si ukážeme 7 skvělých věcí, které vás udělají atraktivnějšími. To vše, jen za pomoci jedlé sody.

Vypnutí pleti

Stačí smíchat trochu jedlé sody s vodou a vytvořit jemnou pastu. Aplikujte na kůži jemnými krouživými pohyby po dobu 40 sekund a poté opláchněte studenou vodou.

Lesk na vlasy

Hydrogenuhličitan sodný působí na vlasová vlákna, která jsou díky této látce silná a pružná. Smíchejte 1 polévkovou lžíci jedlé sody na 4 litry vody. Poté si umyjte vlasy tímto roztokem. Účinek se dostaví okamžitě.

Přírodní deodorant

Vytvořte lehkou a jemnou pastu s trochou jedlé sody a vody. Aplikujte přímo na podpaží a vmasírujte do pokožky jemnými krouživými pohyby. Pro vonný deodorant použijte přírodní esenciální olej.

Eliminujte nepříjemný zápach obuvi

Hydrogenuhličitan sodný má vlastnosti, které účinně neutralizují zápach. Umístěte 1 polévkovou lžíci jedlé sody uvnitř boty, nechte působit po dobu 40 minut a poté vyjměte jedlou sodu ven. Zápach by měl být pryč. Pokud ne, postup opakujte.

Krásně bílé zuby

Jedlá soda, sůl a voda. To potřebujete na vytvoření bělící zubní pasty. Pomocí této směsi si vybělíte zuby raz dva. Naneste na kartáček a vyčistěte si zuby. Poté si vypláchněte pusu vodou, abyste odstranili zbytky jedlé sody.

Zesvětlení oblečení

Smíchejte jedlou sodu, ocet a vodu rovným dílem. Poté přidejte směs do hluboké mísy a umístěte šaty tak, že jsou plně ponořeny. Nechte působit po dobu 3 hodin a následně vyperte, jako obvykle.

Ochrana před sluncem

Trocha jedlé sody a vody vás ochrání před sluncem. Vytvořte hladkou směs a aplikujte na kůži pomocí jemné masáže. Nechte vstřebat a poté opláchněte teplou vodou.


Zdroj: 7 Uses of Baking Soda That Will Make You More Attractive And Beautiful In Few Minutes!

NEPŘEHLÉDNĚTE

MOHLO BY VÁS TAKÉ ZAJÍMAT

One thought on “7 tipů, jak vás jedlá soda udělá atraktivnějšími a krásnějšími již za pár minut

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *