home Text, Zdraví 3 pravdy o matkách, které podstoupily císařský řez, a o kterých mnoho lidí neví

3 pravdy o matkách, které podstoupily císařský řez, a o kterých mnoho lidí neví

Být matkou není nikdy snadný úkol. Přichází s ní odpovědnost, úsilí a obrovské změny. To je důvod, proč chceme podporovat ty statečné ženy, které to měli ještě o něco těžší a podstoupili císařský řez a hrdě nesou jizvu- své „znamení štěstí.“

Porod císařským řezem vyžaduje obrovské množství odvahy a síly. Jen žena a matka se s tím může vyrovnat hrdinským a obdivuhodným způsobem. Zde jsou 3 pravdy, které znají pouze ženy, co podstoupily císařský řez:

1. Jsou dostatečně statečné k tomu, aby mohly čelit následkům chirurgického zákroku

Možná si myslíte, že císařský řez, také známý jako sekce, je běžný zákrok, ale to není pravda, protože je považován
za velký náročný chirurgický výkon. Stejně jako ostatní chirurgické operace, i císařský řez nese riziko pro matku i dítě.

Kromě toho, je velmi obtížné pro nastávajícího otce nebo rodinné příslušníky být na operačním sále během porodu.
Matky musí být samy, bez možnosti podpory a jistoty.

2. Nevědí, zda je vše v pořádku, dokud neopustí operační sál

V těchto případech se riziko nekončí s narozením dítěte. Jako u každé operaci, lékaři nedokážou určit, zda vše bylo úspěšné, dokud anestézie nevyprchá.

Navíc je tam detail, o kterém ví jen málo lidí. Během sekce je matka při vědomí – necítí bolest, ale cítí všechny pohyby, ke kterým v ní dochází. Je to nepříjemný, invazivní pocit a pokud žena není o tom předem informována, může to být traumatizující.

3. Po císařském řezu se zotavují jako opravdové hrdinky

Když se narodí dítě, svět matky se točí kolem něj a matka vždy splňuje jeho požadavky bez otázek. To si vyžaduje predispozice, které jsou často vyčerpávající.

Představte si, že děláte vše i s bolestí. Ano, s velkou bolestí a v nepohodlí, které je nezbytnou součástí procesu zotavení se po operaci.

To z nich dělá ještě silnější ženy, protože taková matka nejednou překročí práh bolesti a rozvíjí vnitřní sílu.

Bez ohledu na to jak těžké to je, vždy to dělají s úsměvem a se vší láskou světa. I přesto je každá bezesná minuta, každá vyměněna plenka a každý pláč úžasný.

Oceňujeme každou z těchto matek, které jsou navždy poznamenané jizvou, která jim nedovoluje nikdy nezapomenout její symboliku.

Takže, milé matky, neste ten krásný symbol s hrdostí. Neskrývejte to, nemaskujte to, protože ne každá žena má tuto výsadu ji mít.

Čtěte také: 


MOHLO BY VÁS TAKÉ ZAJÍMAT

One thought on “3 pravdy o matkách, které podstoupily císařský řez, a o kterých mnoho lidí neví

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

>