home Zábava Toto vše prozradí ukazováček o vašem charakteru a vztahu k lidem!

Toto vše prozradí ukazováček o vašem charakteru a vztahu k lidem!

Každý z nás je jiný, ale podle starých kultur se celý náš charakter dá vypozorovat z jediného pohledu na ukazováček, na pravé ruce. Jste zvědaví co všechno o vás tento prst prozrazuje? Inu, tak pozorně čtěte!

Toto vše prozradí ukazováček o vašem charakteru a vztahu k lidem!

Typ A

Jste introvert, který nerad dává najevo své pocity. Obvyklá se chováte melancholicky, což vám dává možnost předstírat, že jste silná osobnost.

Lidé vás vnímají jako chladného, ​​nepřístupným člověka, kterým však ve skutečnosti nejste. Sice si vystačíte sám, ale ve skutečnosti jste velmi citlivá a emotivní duše. Nesnášíte lež, podvody a intriky.

Typ B

Jste nezodpovědná osoba. Přebírání odpovědnosti se vyhýbáte, snadno se podřídíte a ve skutečnosti jste rád pokud vás někdo vede.

Pokud se do někoho zamilujete většinou je to láska až za hrob a oné osobě věnujete všechen svůj volný čas. Jste přecitlivělý, ale na druhé straně jste schopen zachovat si chladnou hlavu, pokud to situace vyžaduje.

Vzhledem na vaši citlivou povahu byste si v životě měl dávat opravdu dobrý pozor na to, komu důvěřujete.

Typ C

Jste agresivní, cholerická povaha, kterou je velmi snadné vyprovokovat. Při ničem dlouho nevydržel a jen málo věcí skutečně dotáhnete do konce. Jste samolibí člověk, který má problémy s respektováním autorit.

Nemáte rádi problémy a tak se vyhýbáte věcem, kterým nerozumíte a které se vás netýkají. Pokud se pohádáte máte velký problém omluvit se jako první, ale na druhé straně jste schopni poměrně rychle hodit problémy za hlavu.

Od ostatních lidí vyžadujete podřízenost – jste vůdcovský typ.


Zdroj

One thought on “Toto vše prozradí ukazováček o vašem charakteru a vztahu k lidem!

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

>