home Zdraví Odhaleno tajemství ženy, která vyléčila 2000 lidí z rakoviny

Odhaleno tajemství ženy, která vyléčila 2000 lidí z rakoviny

Před 25 lety objevila známá americká lékařka Dr. Hulda Clarková něco, co významně změnilo směr vývoje moderní medicíny. Podařilo se jí totiž vyléčit přes 20000 lidí, kteří trpěli rakovinou a jinými závažnými onemocněními. 

Základem každé její úspěšné léčby byla eliminace parazitů, které se nacházejí v lidském těle. Dr. Hulda Clarková je přesvědčena o tom, že základní příčina každé nevyléčitelné nemoci je vždy stejná – parazity.

Během své práce objevila několik starých receptů, které pomáhají lidem se zbavit těchto nebezpečných mikroorganismů. Výsledkem jejich aplikace bylo vždy vyléčení rakoviny, ale i mnoha dalších závažných onemocnění.

Za čím vším byla Dr. Hulda Clarková?

Dr. Hulda Clarková byla známá i jako biofyzička, filozofka, autorka a spoluautorka několika knih o alternativní medicíně.

Vystudovala Saskatchewanskou univerzitu v Kanadě, kde získala diplom z medicíny. Následně dokončila magisterské studium biologie.

A konečně v roce 1958 získala doktorát z fyziologie na Univerzitě v Minnesotě.

Tam se však v budování svých znalostí a kvalifikace Dr. Clarková stále nezastavila. Díky tomu byla schopna v roce 1988 vyvinout technologii, která dokáže prozkoumat lidské tělo a najít v něm případný výskyt parazitů.

Tento objev vyvrcholil zkonstruováním zařízení známého také pod názvem Syncrometer.

loading…

Jak funguje Syncrometer

Díky Syncrometru lze u lidí poměrně rychle a přesně odhalit mikroorganismy či další potenciálně nebezpečné
chemické substance. Tento přístroj využívá principu takzvané biorezonance. Pokud náhodou nevíte, tak vše kolem nás kmitá, čili rezonuje na určité frekvenci.

Pokud se na takové frekvence správně zaměříme, snadno s jejich pomocí dokážeme odhalit v lidském, ale i zvířecím těle přítomnost virů, parazitů a bakterií. I díky tomuto objevu došla Dr. Clarková k přesvědčení, že příčinou mnoha, takzvaných nevyléčitelných onemocnění, jsou právě parazity nacházející se v lidském těle.

O 5 let později, v roce 1993, vydala Dr. Clarková novou knihu pod názvem Lék na všechny typy rakovin (The Cure for all Cancers). V uvedené knize podrobně vysvětluje spojitost mezi parazitem Fasciolopsis buski a rakovinou. Jak uvádí, tento konkrétní typ parazita lze nalézt u každého pacienta trpícího rakovinou. Jakmile se z těla odstraní, zmizí zároveň i rakovina.

Protiparazitální recept Dr. Clarkové

Na základě zmíněných faktů sestavila Dr. Clarková unikátní antiparazitální recept, jehož základem jsou černý ořech, hřebíček a bylinka Pelyněk pravý. Pomocí tohoto přípravku jsou jeho uživatelé schopni zneškodnit ve svém těle více než 100 různých druhů parazitů.

Bylo prokázáno, že uváděná kombinace dokáže zničit i plně vyvinuté dospělé parazity. Co je však ještě zajímavější, umí zneškodnit dokonce i jejich vajíčka a larvy. Dr. Clarková vyvinula také speciální program, pomocí kterého vyléčila tisíce lidí z „nevyléčitelných onemocnění“, včetně rakoviny.

Biorezonanční Zapper

Ani zde se však Dr. Clarková nezastavila a dále pokračovala ve svém výzkumu. Po nějakém čase představila zcela nový způsob odstraňování parazitů, který využíval výše zmíněný princip biorezonance pomocí přístroje zvaného „Zapper“.


Zapper je elektronický přístroj, který pracuje s mikronapěťovým elektrickým proudem. Takové elektrické impulsy vysílané do těla ve správné frekvenci jsou schopny zneškodnit bakterie, viry a parazity. Mnozí lékaři i před tímto objevem věděli, že mikroorganismy nedokážou přežít v prostředí vystaveném specifickým frekvencím.

Vypracovali dokonce i mnohé studie, které popsaným způsobem úspěšně odstraňoval viry i bakterie. Dobrou zprávou je, že tyto frekvence jsou sice smrtící vůči mikroorganismům, ale pro lidské tělo jsou zcela neškodné.

Nová vědní disciplína založená na biorezonanci

Na základě objevených faktů vědci následně vyvinuli zcela nový vědní obor pod názvem Biorezonanční medicína. V některých zemích, jako například v Rusku, je tato nová vědní disciplína součástí konvenčních lékařských klinik.

Bohužel, v západních zemích, se tak nestalo, protože nový objev ohrožoval zájmy, monopolní postavení a zisky zaběhnutého medicínského establishmentu.


Zdroj: She Cured 20.000 People from Cancer: Her Best Kept Secret is Now Revealed!

NEPŘEHLÉDNĚTE

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

>