home Zábava, Zdraví Geniální psychologický test. Vyberte si pírko a zjistěte, jaká jste osobnost

Geniální psychologický test. Vyberte si pírko a zjistěte, jaká jste osobnost

Kdybychom byli všichni stejní, jak by vypadal svět? Nebylo by to nudné? Jak rosteme, rozvíjíme svou vlastní osobnost – obvykle nás ovlivňuje prostředí, ve kterém žijeme, chování našich rodičů a mnoho dalších faktorů.

Psychologové dlouhou dobu studovali tento fenomén a nakonec podařilo se rozdělit osobnosti do různých kategoriích. Nedávno psychologové vynalezli test založený na teorii tvaru a barvy, který vám může pomoci dozvědět se více o sobě.

Na obrázku je 5 pírek – vyberte si jedno z nich a uvidíte, co říká o vaší osobnosti.

Co odhalí pírka o vaši osobnosti? Pokračujte výběrem.

PÍRKO # 1

Jste klidná a harmonická osobnost, která dává přednost klidnému životu. Chcete pomáhat ostatním a považujete za velmi těžké odmítnout pomoc osobě v nouzi. Umíte snadno komunikovat s ostatními, i když dáváte přednost lidem se stejným vkusem a zájmy.

Někteří lidé vás považují za slabé, ale jste skutečně jemní a přátelští, což znamená, že jste silná a oblíbená osoba.

PÍRKO # 2

Jste přizpůsobivá osobnost, která se snadno učí. Jste také perfekcionista, který se vždy snaží dělat vše co nejlépe – jste velmi nároční na sebe i ostatní. Máte spoustu dovedností, jste velmi houževnatí a máte rádi svůj čas se svými přáteli.

Nicméně máte rádi i samotu. Tato izolace vám pomůže rozjímat a zlepšit své cíle, ale může také poškodit vaše přátelství, protože to není až tak dobrá věc, jak si myslíte, že je.

PÍRKO # 3

Jste nezávislá a dobrodružná osobnost, která se nebojí jít za svým, ale ani svého vlastního selhání. Vidíte selhání jako zkušenost a máte talent bát vůdce. Měli byste však být opatrnější při navazování přátelství – někteří z nových přátel vám mohou ublížit.

PÍRKO # 4

Jste člověk se silným charakterem a skvělou představivostí. Někteří lidé vás považují za “šéfa” kvůli vaší silné povaze a protože umíte být až blázniví. Vaše logické uvažování je na vysoké úrovni a zralé a vy jste typ člověka, který hledá dokonalost u všech.

Nicméně, honit se za dokonalostí znamená dělat chyby, takže možná byste to měli nechat být.

PÍRKO # 5

Jste umělecká osoba s velkou představivostí, dovedností a kreativitou. Často však pochybujete o svých schopnostech, které vás přimějí ke stagnaci. Strach ze selhání vás opravdu brzdí a brání vám v růstu.

Dále máte velký smysl pro detail, jste perfekcionista, který vždy hledá to nejlepší pro sebe i pro ostatní. Chcete-li růst a rozvíjet se, musíte překonat své obavy a být chytří.

TAK CO SI MYSLÍTE? JE TEST SPRÁVNÝ? Co jste si vybrali? Sdílejte své výsledky s přáteli.


Zdroj: CHOOSE THE PEN YOU LIKE AND IT WILL REVEAL YOUR PERSONALITY!

NEPŘEHLÉDNĚTE

One thought on “Geniální psychologický test. Vyberte si pírko a zjistěte, jaká jste osobnost

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

>