home Zábava, Zdraví Čtení z ruky: Pravá dlaň věští osud, levá budoucnost

Čtení z ruky: Pravá dlaň věští osud, levá budoucnost

Lidská dlaň toho skrývá možná mnohem více, než jen trochu sedřené kůže. Pokud vás zajímá vaše budoucnost, naučíme vás několik metod, jak správně z dlaně číst.

Tento článek vám přiblíží několik rad, jak si vyložit budoucnost z dlaně.

1. Čára osudu

Čára osudu se táhne od středu dlaně k zápěstí. V případě, že je vaše čára hluboká, určuje dlouhou životní cestu. Čím více je čára uprostřed, tím je větší pravděpodobnosti, že budete ve svém životě úspěšní.

Pokud není čára úplná, značí to, že ještě nejste rozhodnuti, jakým směrem se bude vaše životní cesta ubírat. Je-li přerušovaná, buďte obezřetní s vybíráním přátel. V případě, že je zvláštně pokřivena, znamená to neštěstí nebo odbočku ze správné cesty.

2. Sluneční čára

Vaše sluneční čára se nachází v oblasti od prsteníčku k čáře osudu. Hluboká čára značí, že jste umělecky zaměření a disponujete velkým talentem. Pokud je alespoň částečně čitelná, vaše budoucí práce se bude kolem umění točit.

3. Čára štěstí

Čára štěstí se skládá z křivek na zápěstí. Pokud máte čáry viditelné, o štěstí nouzi nemáte a jestli jsou čáry přerušované, značí to, že dokážete velmi tvrdě pracovat.

4. Čára srdce

Čára srdce začíná pod malíčkem a vede rovně k ukazováčku. Pokud máte tuto čáru silnou, jste velmi citliví. Je-li protkána sítí linek, ve vašem životě zažijete mnoho krátkých vztahů.

5. Čára úspěchu

Čára vede od ukazováčku směrem dolů. Rovná linka znamená, že jste velmi ambiciozní a úspěšný člověk. Pokud je jich více a protínají se, značí to překážky na cestě k úspěchu.

6. Venušin kruh

Tato poslední křivka leží mezi prostředníčkem a prsteníčkem. Pokud je křivka do tvaru uzavřeného kruhu, čeká vás nějaké zklamání v lásce. Jestli je kruhů více, mohou vás čekat problémy ve společném soužití s partnerem.

Čtení z ruky není vůbec jednoduchou záležitostí, jak se může na první pohled zdát. Pokud vám ale váš výklad neukázal nic pozitivního, určitě nevěšte hlavu.

Záleží opravdu jen na vás, zda vámi zvolená cesta životem bude ta správná.


NEPŘEHLÉDNĚTE

loading…

MOHLO BY VÁS TAKÉ ZAJÍMAT

5 thoughts on “Čtení z ruky: Pravá dlaň věští osud, levá budoucnost

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

>