home Zábava Znamení Býk – Přesvědčte se, proč je ideální kandidát na partnera!

Znamení Býk – Přesvědčte se, proč je ideální kandidát na partnera!

Lidé narození na přelomu dubna a května jsou pod silným vlivem Venuše, a proto nás vůbec nepřekvapí jejich romantická a živelná osobnost. Nicméně, Býci nejsou lamači srdcí, kteří bývají přelétavý.

Žádné jiné znamení není orientováno na rodinu tak, jako Býk! Chce založit šťastnou rodinu, pro kterou udělá cokoliv … a dá jí vše. Býci milují pohodlný život.


Každý, do koho se zamiluje Býk, má obrovské štěstí – nebudou mu ve vztahu nebo manželství chybět romantická gesta, city a projevy lásky budou na každodenním pořádku.

Za zmínku také stojí, že jim můžete zcela důvěřovat. Jsou vytrvalý, učenlivý – jsou z nich skvělí partneři, rodiče a kamarádi.

Samozřejmě, jako každé znamení zvěrokruhu se Býci těší z maličkostí, jako například z ranní kávy. Občas se může zdát, že Býk bere život tak jak plyne a neočekává od něj nic víc, jen malé radosti (podle nás je to, ale spíše výhoda).

Stává se, že Býci jsou považováni za materialisty, protože milují pohodlný život. Pokud se chystá na dovolenou, vybírá dobrý hotel, auto musí být pohodlné a výkonné, také oblečení musí být té nejlepší kvality. Nicméně, býk těžce pracuje a to nejen pro sebe, ale i pro své blízké – miluje dávat dárky!

Stručně řečeno, nenajdete lepšího kandidáta na životního partnera nebo partnerku! Možná, že se racionální uvažování a pragmatismus mohou zdát nudné, ale právě díky těmto vlastnostem jsou Býci ideálními partneři a rodiči. Jsou také velmi atraktivní … věděli jste, že Býci jsou například Jessica Alba, David Beckham, Enrique Iglesias a Channing Tatum?

V jistém kontextu, ale není řeč o Býku ale o … oslu! Jen málokteré znamení dokáže být tak tvrdohlavé! Býci přesně vědí, kam míří a co si naopak nepřejí – a toho se drží.


ČTĚTE TAKÉ

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

>