home Zábava Věděli jste, že způsob, jakým držíte váš mobilní telefon o vás řekne mnoho? Body 3 a 4 patří mezi nejvíce…

Věděli jste, že způsob, jakým držíte váš mobilní telefon o vás řekne mnoho? Body 3 a 4 patří mezi nejvíce…

 

Telefony se staly nedílnou součástí našeho života. Vztahy, přátelství, práce – vše se nachází v tomto malém zařízení. Zamyslete se na chvíli, kolikrát denně ho držíte ve svých rukou? Nedávné výzkumy zjistily, že držení telefonu hraje důležitou roli v životě každého z nás.

Absolvujte následující test osobnosti, který vám prozradí i to, o čem jste dosud nevěděli! Existují 4 základní způsoby držení telefonu a jak se ukázalo, každý z nich odpovídá určitému typu identity člověka. Kam patříte vy?

Telefon držíte v jedné ruce a píšete pomocí palce

Skutečnost, že držíte telefon jednou rukou, indikuje vaši schopnost dělat několik věcí najednou. Disciplína je vaše prostřední jméno. Dokonale se umíte poprat s každodenními úkoly. Jste organizovaní a vždy rozeznáte, co je dobré a co je špatné.

Jste otevření lidé a nemáte problém, pokud jste v centru pozornosti. Nebráníte se ani tomu, pokud máte mluvit o sobě, děláte to rádi. Nicméně, poslech jiných lidí vám velmi nejde. Lidé se kvůli tomu na vás často urazí, přestože to neděláte účelově.

Ceníte si skutečnou lásku a dokážete ji odlišit od té předstírané. Vaše polovička musí být šťastná, protože jste pro ni připraveni udělat cokoli a ještě více.

Držíte telefon oběma rukama a ovládáte ho palcem

To znamená, že jste velmi uzavřený člověk. Nikdy o nic nežádáte, přesto potřebujete pozornost, péči a ochranu. Vaše pocity skrýváte za sedmi zámky.

Také máte problém ukazovat své pocity vaší polovičce, která se tím pádem cítí nepotřebná a nemilovaná. Snažte se obměkčit a buďte otevřenější k vašim blízkými – díky tomu najdete vzájemné porozumění.

loading…

Telefon držíte oběma rukama a ovládáte ho pomocí dvou palců

Jste velmi citlivý a zranitelný člověk, často cítíte strach a úzkost. Bojíte se udělat něco špatně, říct něco nesprávného. Rádi byste dělali všechno dobře a dokonale, ale velmi často zažíváte pocit, že to takto nejde.

Měli byste být na sebe méně nároční a zapracovat trochu na vašem sebevědomí. Koneckonců, s vaší horlivostí pracovat můžete dosáhnout hodně, nenechte se tedy zničit nejistotou!

Potřebujete partnera, který vás pochopí a podpoří v každé situaci. Pokud máte při něm pocit jistoty, pak je to ten pravý! Budete ho milovat celým svým srdcem, protože prostě nevíte, jak dělat něco jen polovičatě.

Držíte telefon v jedné ruce a ovládáte ho ukazováčkem té druhé

Jste klidný a spokojený člověk, vaše kroky si vždy předem promyslíte. Sobeckost vám nic neříká a pro blaho druhých jste připraveni obětovat i své zájmy.

Upřednostňujete ticho, domácí pohodlí a zábavu v úzkém kruhu přátel. Neradi máte davy lidí a hlučné prostředí. Ideální vztah pro vás představuje klidný přístav. Hádky, dramata, slzy a bouchání dveřmi – není nic pro vás. Umíte upřímně milovat a vašim blízkým dokážete mnoho odpustit.

Díky tomu, jak zacházíte s vaším mobilním telefonem, můžete zjistit něco o sobě, vašich blízkých ale i o zcela cizích lidech. Vše je v životě propojené a i ty nejmenší maličkosti mají svůj skrytý význam.

Budeme rádi, když tento test nasdílíte i svým přátelům a blízkým.

Související 


Zdroj:

NEPŘEHLÉDNĚTE

One thought on “Věděli jste, že způsob, jakým držíte váš mobilní telefon o vás řekne mnoho? Body 3 a 4 patří mezi nejvíce…

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

>