home Strava Uvařte si banány se skořicí a vypijte to před spaním. S vaším tělem to udělá zázraky!

Uvařte si banány se skořicí a vypijte to před spaním. S vaším tělem to udělá zázraky!

Malá poznámka na začátek: tento nápoj má zvláštní chuť a nemusí chutnat každému. Na druhé straně, je to přírodní lék se silným účinkem a okamžitě vás postaví na nohy!

Příprava koktejlu bude velmi jednoduchá a rychlá. Hlavní složkou je banán, který obsahuje draslík, hořčík a fosfor. Draslík je vhodný pro všechny svaly včetně toho srdečního. Fosfor pomáhá tělu vyrovnat se s trávením sacharidů.

Skořice může pomoci zabránit Alzheimerovy či Parkinsonovy nemoci, roztroušené skleróze, různým nádorům a meningitidě.

Upřednostněte skořici ve své přirozené formě a ne prášek. Mimo jiné skořice dokáže pomoci v boji proti neplodnosti, protože pomáhá vyrovnávat počet mužských a ženských hormonů v těle ženy. Koření výrazně snižuje hladinu cukru a cholesterolu v krvi.

Účinek se dostaví již po třech dnech a na přípravu můžete použít i zralejší banány.

Potřebujete:

  • 1l vody
  • 2 banány nakrájené na kolečka
  • 2ks celé skořice

Postup:

Vodu se skořicí dejte a vařit a vložte do ní banány. Nechte, aby začala vřít. Následně dejte vychladnout a hodinu před spaním nápoj vypijte.

Správné zažívání, dobrý spánek, lepší paměť, zvýšení hladiny hemoglobinu a dokonale uklidní váš nervový systém – to je jen malý zlomek pozitivních efektů plynoucích z užívání tohoto nápoje.

Nejlepší ho je pít v tomto období, kdy na nás číhají choroby ze všech směrů a tělo se dokáže velmi rychle oslabit. Na Zdraví!

 

One thought on “Uvařte si banány se skořicí a vypijte to před spaním. S vaším tělem to udělá zázraky!

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

>