home Praktické rady a nápady Tento domácí mix učiní váš domov nádherný a svěží, že Vám i sousedé budou závidět!

Tento domácí mix učiní váš domov nádherný a svěží, že Vám i sousedé budou závidět!

Je to velmi pěkný pocit, když je náš dům čistý a příjemně voní. Je to zvláště dobré pro naše zdraví. Pokud se o naše obydlí nestaráme, bude špinavé a plné nežádoucích bakterií. To může vést k vážným onemocněním.

Proto musíme celý dům vyčistit, abychom mohli odstranit všechny bakterie. To však může být opravdu těžká práce. Zvláště, když jste žena v domácnosti, musíte vědět, že udržování domu v čistotě je velmi obtížné. A když máte malé děti, je to opravdová výzva.

Kromě toho musíte také použít mnoho čistících výrobků, jako jsou čisticí prostředky, mýdla a jiné chemikálie. Jsou účinné, to je pravda. Jsou však velmi nebezpečné pro zdraví, protože obsahují mnoho silných chemických látek.

To je důvod, proč lidé obvykle čistí své obydlí pouze vodou a ničím jiným. Tímto způsobem bude vaše zdraví v bezpečí, to je pravda. Nicméně, voda není příliš dobrá na čištění a nezanechá bohaté aroma za sebou.

Pokud máte tento problém, v dnešním článku Vám chceme představit recept na domácí parfém, který neobsahuje žádné nebezpečné chemikálie a zanechá po sobě nádhernou vůni.

Jak si doma udělat přírodní domácí parfém, který voní opravdu dobře

Domácí parfém, který Vám chceme dnes ukázat, je velmi levný a snadný na přípravu. Nemusíte také používat žádné chemikálie a to je dobré pro zdraví. Nejen, že tento přírodní domácí mix dokonale vyčistí dům, ale také zanechá velmi příjemné aroma.

Ingredience:

  • Soda (1 polévková lžíce)
  • Aviváž (3 polévkové lžíce)
  • Lahvička s rozprašovačem
  • Voda (3 šálky)

Příprava a použití:

Nejprve si odměřte 3 sklenice vody, vodu přelijte od hrnce a nechte zahřát. Po zahřátí vody nalijte aviváž. Potom to přelijte do lahvičky s rozprašovačem. Nakonec přidáme jedlou soudu a zavřeme lahvičku. Lahvičku dobře protřepejte, aby se složky smíchaly.

Po vyčištění domu obsah lahvičky rozstříkejte po vašem domě nebo bytě. Můžete nastříkat trochu i do rohů pro lepší výsledek. Ujistěte se, že jste dobře promíchali obsah lahvičky. Jedině tak změkčovač nezpůsobí poškození stěn nebo tkanin.

Nejlepší na tomto domácím prostředku je, že neobsahuje žádné chemické a tím Váš domov bude bezpečnější pro vaše zdraví. Vyzkoušejte to, co nejdříve a sdílejte tento recept na domácí prostředek i s vašimi přáteli.

Související 


NEPŘEHLÉDNĚTE

One thought on “Tento domácí mix učiní váš domov nádherný a svěží, že Vám i sousedé budou závidět!

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

>