home Praktické rady a nápady, Zábava Řídíte? To, jak držíte volant o vás řekne mnoho

Řídíte? To, jak držíte volant o vás řekne mnoho

Často se snažíme člověka odhadnout na základě jeho vzhledu, gestikulace, způsobu vyprávění či znamení v horoskopu. Pokud si s někým sednete do auta, jeho či její styl jízdy vám mnoho napoví.

Zaměřte se na to, jak se lidé chovají při řízení a zejména jakým způsobem drží volant. Připravili jsme si pro vás analýzu charakteru na základě stylu ježdění. Podívejte se na níže uvedené obrázky a pokuste se v nich najít sebe nebo vaše přátele.

Samozřejmě, každý člověk je jiný, takže popisy na vás nemusí sedět naprosto přesně.

#1 Minimalista

Snažíte se zjednodušit si život, co nejvíc jak se jen dá – žádné zbytečné komplikace a starosti. Vyhazujete ze svého života veškerý přebytek a je jedno jestli se jedná o věci nebo o lidi.

Nedáváte přednost množství, ale kvalitě. Obklopujete se jen pár lidmi, o kterých víte, že jsou k vám skutečně upřímní.

To však neznamená, že váš život je nudný a jednotvárný. Naopak, jednoduchý pohled na život se líbí i vašim přátelům, proto spolu zažíváte spoustu zábavy.

#2 Vtipálek

Jste optimista a ani špatné zkušenosti se vás nedotknou, protože je berete jako součást života a jednoduše si je nepřipouštíte k srdci. Vždy se vám v hlavě zrodí šílené nápady a každou nepříjemnou situaci umíte obrátit na srandu.

Jste vítán v jakékoliv společnosti, vaše charisma a umělecký duch přitahuje lidi jako magnet.

#3 Kliďas

Váš klid vám můžeme závidět. Vedete poměrně monotónní život, ale víte, co chcete a jdete si za tím bez zbytečného plýtvání času, emocí, lidí a věcí.

Nenadáváte a ani se nehádáte, ale vždy máte na události svůj názor. Nemáte rádi hádky mezi vašimi blízkými, ale neutíkáte před nimi a snažíte se je vyřešit.

#4 Perfekcionista

Budete se snažit udělat vše bez chyb a lépe než ostatní. Máte rádi detaily věnujete jim zvláštní pozornost. Jste toho názoru, že člověk by měl vždy něco dělat a mít v životě svůj cíl.

Ti, co vás znají vás klidně mohou nazvat perfekcionistou, protože aspirujete k ideálům v každém směru. Jste úspěšní a mnozí vám to závidí.

#5 Panikář

Jste v panice při jakékoliv zvláštní situaci. Často vás pronásleduje pocit strachu a nejistoty. Někdy se stane, že se pár krát vrátíte domů, abyste se ujistili, že televize, lednice a voda jsou vypnuty.

Jste sympatický a dobrý člověk, s čímž je spojen i váš soucit. Neradi riskujete a věříte jen důvěryhodným lidem, které dobře znáte. Pokud se však cítíte sebejistě a v bezpečí, rozkvetete jako kvítek.

#6 Dobrodruh

Život si neumíte představit bez vzrušujících dobrodružství. Nuda je pro vás mučením, proto rádi riskujete a dostáváte se tak do zajímavých situací. Máte rádi extrémy a upřednostňujete si život užívat plnými doušky.

Vaši blízcí s vámi nesdílejí toto nadšení, protože se často vymyká kontrole. Pokud vidíte krokodýla, chcete si s ním udělat selfie jak ho líbáte na nos a když jste zamilovaný, milujete celým srdcem i duší.

#7 Velký šéf

Rádi vedete lidi a dáváte jim pokyny. S lehkostí je vedete díky vašemu odhodlání a organizačním schopnostem. Věříte si a líbí se vám, když někdo ocení vaše úspěchy.

Na druhou stranu, někdy obtížně vycházíte s lidmi, protože rádi rozkazujete a neradi čekáte.

#8 Opora

Přátelé vás zbožňují. Jste oporou pro vašeho partnera či partnerku v těžkých časech, ale i pro přátele. Máte jasnou mysl a vždy umíte nabídnout dobrou radu. Berete život takový, jaký je a nesnažíte se nikomu velet.

Nikdy však po sobě nenecháte šlapat a nesnesete urážky.

#9 Drsňák

Vyzařuje z vás sebevědomí a klid. Berete si ze života jen to nejlepší a vždy dostanete to, co chcete. Mnoho lidí si myslí, že na všechno kašlete, ale jejich názor vás nezajímá.

Každý den je pro vás opravdovou lahůdkou. Máte hodně „pseudo“ kamarádů, kteří chtějí být ve vaší společnosti.

#10 Cílevědomý člověk

Víte, co od života chcete a nic vás nezastaví. Na své cestě nevidíte překážky a pokud se nějaké vyskytnou, neodradí vás jít si za svým cílem. Všichni kolem vás obdivují vaši vytrvalost a obětavost.

Nemáte problém ze svého života odstranit lidi, kteří vás už nezajímají a snadno se dáte do řeči s někým novým.


Zdroj

2 thoughts on “Řídíte? To, jak držíte volant o vás řekne mnoho

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

>