home Text, Uncategorized PŘÍSNĚ TAJNÉ: tabákové společnosti nechtějí, abyste toto věděli aneb pravda o cigaretách!

PŘÍSNĚ TAJNÉ: tabákové společnosti nechtějí, abyste toto věděli aneb pravda o cigaretách!

Široká a veřejně známá pravda o cigaretách je, že jsou škodlivé a že mohou způsobit mnoho nemocí, a dokonce rakovinu.

To, co mnoho lidí však neví, je, že tabákový průmysl má tolik dobře zachovaných tajemství, ze kterých budete zničeny, jakmile je zjistíte.

Zde je seznam těch nejhorších tajemství o cigaretách!

    • V jedné cigaretě je více než 600 složek a 4000 chemikálií. Obsahují dehet, nikotin, formaldehyd, amoniak, DDT, arsen, butan, aceton a dokonce i kadmium a mnoho dalších.
    • Kouření je důvodem úmrtí u více než 400 000 lidí každý rok pouze v USA. Statisticky řečeno, více než 10 milionů lidí zemřelo kvůli tabáku za posledních 20 let.
    • Vaše tělo se může uzdravit, když přestanete kouřit. Dokonce i ti, kteří kouří po celá desetiletí, mohou vyléčit své tělo, když přestanou kouřit. Vaše tělo má možnost začít s léčbou během několika sekund od poslední cigarety. Vše, co potřebujete, je silná vůle.
loading…
  • Když opustíte cigarety, nejprve se Váš krevní tlak a srdeční frekvence normalizují, pak se hladina oxidu uhelnatého sníží. Nakonec Vaše tělo zahájí proces uzdravení a během několika let se budete cítit, jako byste nikdy nekouřili. Viz. článek Přemýšleli jste někdy o tom, co se stane, když přestanete kouřit?
  • Pokud si myslíte, že e-cigarety jsou bezpečné, mýlíte se. Jsou plné toxinů a chemikálií, které místo toho, aby Vám pomohly opustit cigarety, ve Vás vzbudí ještě větší touhu po nich.

Nejlepší rada, kterou Vám můžeme dát, je přestat ničit Vaše tělo a dát si poslední cigaretu. Vaše tělo Vám bude ohromně vděčné!

Související


Zdroj

NEPŘEHLÉDNĚTE

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

>