home Zábava, Zdraví Nedovolíte svému psovi, aby s vámi spal v posteli? Po přečtení tohoto článkuho budete chtít mít po svém boku navždy!

Nedovolíte svému psovi, aby s vámi spal v posteli? Po přečtení tohoto článkuho budete chtít mít po svém boku navždy!

I když milujete své pejsky nejvíce na světě, i vy si jistě určujete hranice. Ve většině případů mezi ně patří i zákaz spát nebo ležet na posteli (i když oni ho často porušují, když nejste doma).

Existuje mnoho důvodů, proč si majitelé nepřejí, aby byl jejich pes na posteli, my ale pro vás máme 7 důvodu, proč stojí za to podělit se o kousek peřiny.

1. Blízkost

Máte špatný den? Lehněte si do postele společně se svým psem! Nic vám nezlepší náladu tak, jako příjemné teplo a klidné dýchání při usínání pejska.

2. Žádné obavy

Vědecky potvrzeno – přítomnost psa redukuje stres, zvyšuje pocit bezpečí a zaručuje vnitřní klid.

3. Psi jsou skvělými terapeuty

Často se doporučují jako společníci pro lidi, kteří trpí různými emocionálními problémy nebo neurózami. Čím častěji se tulíme k našim miláčkům, tím více vnímáme jejich pozitivní energii a jsme zdravější

loading…

4. “Porce” tepla navíc

Zvláště během podzimu a zimy si vážíme tepla, kterým nás hřejí kožíšky našich 4-nohých kamarádů. Psi jsou jako živé pece! Hned je vám příjemně teplo

5. Pocit bezpodmínečné lásky

Znovu se budeme odvolávat na psychologii – spát se svým psem v jedné posteli se doporučuje lidem, kteří trpí depresí. Když v našem životě něco není v pořádku, už jen přítomnost pejska nám velmi pomůže.

6. Bezpečí

Věděli jste, že zloději se většinou vyhýbají domům, ve kterých je pes? Štěkání zloděje skutečně odrazuje a my se tak můžeme cítit naprosto bezpečně.

7. Štěstí

Když občas dovolíme našemu pejskovi, ať si klidně spí v naší posteli, nebudeme šťastní jen my, ale také náš mazlíček. Psům se po nás během dne stýská, protože nás bezpodmínečně milují. Je dobré jim to oplatit způsobem, který milují ze všeho nejvíc

Také vaši pejsci milují spát vedle vás?

Související 


Zdroj

NEPŘEHLÉDNĚTE

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

>