home Domácí léčba, Zdraví Jak očistit svá játra rozinkami a vodou za pouhé dva dny?

Jak očistit svá játra rozinkami a vodou za pouhé dva dny?

Játra jsou pro lidské tělo velmi důležitá, jde o největší čisticí orgán našeho těla. Je odpovědný za tvorbu proteinů a čištění krve, ze které odstraňuje toxiny.

Jde o jediný orgán v lidském těle, který se dokáže plně regenerovat. Některá onemocnění jater jsou běžná, některá jsou však velmi nebezpečná a mohou játra poškodit.

Například cirhóza jater, toxická hepatitida, hepatitida A, B a C. Samozřejmě, když se objeví nějaké nemoci, je nutno začít je léčit.

Existují i přírodní způsoby, jak játra obnovit a očistit od všech nánosů. Přemýšlíte, jak na to? Přinášíme vám způsob, jak játra očistit a to během pouhých dvou dnů.

Navíc, vše co k tomuto očištění budete potřebovat je běžně k sehnání. Budete potřebovat jen rozinky a vodu. Je to snadné a jednoduché!

Jak na to?

Vyberte kvalitní černé rozinky a dejte je do hrnce. Doporučujeme jeden šálek rozinek a tři šálky vody. Po přidání vody do hrnce nechte rozinky louhovat ve vodě zhruba pět sekund, rozinky se tak vyčistí, vodu následně vylijte a přidejte 3 šálky nové vody.

Poté je, za použití stejné vody, dejte na plotnu a vařte na mírném ohni asi dvě minuty. Hrnec z ohně stáhněte a nechejte v klidu po dobu čtyřiadvaceti hodin.

Jak jej konzumovat?

Druhý den si tento zázračný lék dejte a to na lačný žaludek. Můžete si vybrat, jak jej konzumovat, existuje několik možností. Můžete jej konzumovat horký, teplý či naopak studený.

Je možno si konzumaci přizpůsobit také podle aktuálního ročního období, tedy v zimních měsících horké a teplé a v letních měsících naopak studené.

Kdy jsou vidět účinky?

Účinky jsou viditelné již po prvních dvou dnech užívání. I tak však doporučujeme provádět tento očišťující postup celý týden.

Rovněž je dobré se vyhnout konzumaci mastných potravin, alkoholu. Ideálně napořád, minimálně však po dobu této léčby.

Čtěte také:


Zdroj: HOW TO CLEANSE YOUR LIVER WITH RAISINS AND WATER IN ONLY 2 DAYS

NEPŘEHLÉDNĚTE

One thought on “Jak očistit svá játra rozinkami a vodou za pouhé dva dny?

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

>